Vůně do aut

Impregnace se vyrábí přímým potiskem na karton. CMYK (Picture) je vytvářen tiskem. Přední a zadní plocha může být odlišná. Pro soukromý sektor neexistuje žádný další cenový rozdíl. Doba výroby se pohybuje od 3 do 7 pracovních dnů. Esenciální oleje používané v automatických pachech nemají žádné těkavé vlastnosti, protože neobsahují alkohol. Má schopnost šíření zápachu cirkulací vzduchem. U laminovaných výrobků je cirkulace vzduchu velmi nízká, protože na předním a zadním dílu vonného papíru je papír. Poté, co po několika hodinách zmizí zápach na tiskovém papíru, můžete ho cítit, jen když ho přiblížíte k nosu. Přímý tisk na voňavý papír umožňuje produktu dýchat a zvětšuje plochu, která se šíří vůní. Jedná se o skladovaný produkt ve 24 ks krabičkách v celém balení.

Materiál uvnitř je označen kapkami.

Zajišťuje dobrý vzhled zavěšením na ventilátory vozidel, zabraňuje nepříjemným zápachům uvnitř vozidla a čerstvá vůně vydrží po dobu 60 dnů.

Připojením papíru k zadní části výrobku můžete získat ekvivalentní snímky s produkty prodávanými na trhu nebo rozšířit svůj reklamní prostor. Impregnace se vyrábí přímým potiskem na karton. CMYK (Picture) je vytvářen tiskem. Přední a zadní plocha může být odlišná. Pro soukromý sektor neexistuje žádný další cenový rozdíl. Esenciální oleje nemají žádné těkavé vlastnosti, protože neobsahují alkohol. Má schopnost absorpce zápachu cirkulací vzduchem. U laminovaných výrobků je cirkulace vzduchu velmi nízká, protože je na předním a zadním dílu vonného papíru ještě další papír. Poté, co po několika hodinách zmizí zápach na tiskovém papíru, můžete ho cítit, jen když ho přiblížíte k nosu. Přímý tisk na voňavý papír umožňuje produktu dýchat a zvětšuje plochu, která se šíří vůní.  Když je ventilátor aktivní, absorbuje zápach a mění ho na svěží vůni.

CMYK (tisk obrázků) se používá jako propagační produkt.

K dispozici jsou různé tvary a barvy.